Kovo 18-25 d. gimnazijoje vyko Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitė, kurios renginius pradėjo vyresniųjų klasių (1G-3G) mokiniai išvyka į Šiaulius. Jie aplankė vieną moderniausių plieno apdirbimo įmonių Pabaltijo šalyse UAB ,,Plieno fortas‘‘, kurioje stebėjo ne tik įprastų tokio pobūdžio gamykloms įrenginių darbą, bet ir 3D lazerinių staklių ir suvirinimo robotų veikimą. Vėliau Šiaulių universitete lankėsi dviejose praktinėse paskaitose: pramoninės robotikos ir 3D objektų modeliavimo, dizaino ir gamybos.

Kita dalykinės savaitės diena buvo skirta 5-7 kl. mokiniams. Jie dalyvavo matematikos konkurse-viktorinoje „Skaičiuok ir mąstyk“. Mokiniai minė mįsles, kūrė plakatą iš geometrinių figūrų, sprendė rebusus bei atliko kitas užduotis. Komandas aktyviai palaikė sirgaliai. Viktorinai pasibaigus pasidžiaugta septintokų pergale ir palinkėta sėkmės penktokėliams ateinančiais metais.
     Trečiadienis – gamtos mokslų eksperimentinė diena: 2G, 3G-4G klasės atliko chemijos bandymus, 3G kl. gimnazistai sprendė eksperimentinius fizikos uždavinius, 6 kl. dalyvavo integruotoje gamtos ir žmogaus bei technologijų pamokoje „Muilo gamyba“.
     Kovo 21d. vyko matematikos konkursas „Kengūra“, kuriame dalyvavo 1-6 kl. mokiniai, bei integruota fizikos-biologijos pamoka 1G kl. „Akis-regos organas“.
    Kovo 22 d. buvo turtinga integruotų pamokų: vyko matematikos – dailės pamoka „Struktūrizuotas linijinis piešinys koordinačių plokštumoje“ 6 kl., matematikos-geografijos-istorijos pamoka „Aplink Lietuvą per 45 min.“ 5 kl., matematikos – geografijos pamoka „Matematinė ekskursija po Kuršių Neriją“ 7 kl.
    Savaitės renginius kovo 25 d. baigė 8 klasės komandos dalyvavimas „Pitagoro dienoje“ Kelmės Kražantės progimnazijoje. Be minėtų renginių visą kovo mėnesį buvo atliekamos konkurso „Olympis“ užduotys, vyko nacionalinė „Žalioji olimpiada‘19“ 8kl., rinktos ir į prizus iškeistos antrinės žaliavos.
   Organizuodami Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitės renginius mokytojai siekė sudominti mokinius šiais mokslais, plėsti, gilinti žinias, parodyti praktinę mokslų reikšmę.