Šventiška, raustančių šermukšnių uogų kekėmis, vasarą dar menančiais, bet jau rudenėjančiais, voratinklių gijomis apraizgytais gėlių žiedais pasipuošusi gimnazija kaip ir kasmet (tik šįkart rugsėjo 2 dieną) laukė naujuosius mokslo metus pradėti pasirengusių mokinių, juos atlydėjusių tėvelių, senelių bei kitų artimųjų, gimnazijos svečių, mokytojų ir visų kitų mūsų bendruomenės narių.

Jaukiame mokyklos kiemelyje susirinkusiesiems skambėjo poetiški, prasmingi direktorės R. Blužienės ir pavaduotojos ugdymui V. Milkintaitės sveikinimo žodžiai, nepamiršti gražiai sutarti, vieni kitais rūpintis kviečiantys klebono S. Sausdravo linkėjimai, drąsinantys pirmokėlius ir abiturientus seniūno A. Sakalausko pasvarstymai, įkvepiantys, motyvuojantys gimnazijos rėmėjo, ŽŪB ,,Kerkasiai‘‘ vadovo I. Petkevičiaus patarimai, mokinių prezidentės L. Brazauskaitės mokiniams ir mokytojams skirti žodžiai, abiturienčių I. Dumšaitės ir E. Strelkauskytės jautri, svarbias vertybes akcentuojanti daina bei dar nedrąsiai pirmokėlių deklamuotos eilės. Pirmokus ir abiturientus įsimintinais žodžiais sveikino, šio sezono šventės akcentą- šermukšnių puokšteles- jiems įteikė gausus būrys gimnazijos mokytojų.
      Iš kiemelio šventė trumpam persikėlė į stadioną, kur iškilmingai buvo atidaryta atnaujinta krepšinio aikštė, o vyresniųjų klasių gimnazistai- geriausieji mokyklos sportininkai- rankos taiklumą metant į krepšį pakvietė išbandyti tiek šventės svečius, tiek ir visus norinčius. Mokslo ir žinių diena tęsėsi klasėse, kuriose auklėtojos vedė pirmąsias pamokas.
      Norisi viltis, kad šio sezono mokslo metų pradžios šventės moto ,,Į svajones kilkime kartu!‘‘ sustiprins bendrystės jausmą bei įkvėps mus visus drąsiai siekti reikšmingiausių tiek bendrų, tiek ir asmeninių svajonių, tikslų.