Mūsų mokyklos biblioteka dalyvauja projekte „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“, kurio tikslas – modernizuoti mokyklos biblioteką siekiant pagerinti mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybę bei laiduoti geresnes ugdymo ir ugdymosi sąlygas. Tikslui pasiekti keliamas uždavinys – aprūpinti mokyklos biblioteką modernia įranga ir baldais.

Į biblioteką jau atkeliavo: kompiuterinis stalas ir kėdė ( 4 vnt.), bibliotekos darbuotojo darbo vietos stalas ir ratukinė kėdė (1vnt), skaitytojo stalas ir kėdė (4 vnt.), daugiafunkcinis aparatas (1vnt), vienpusė knygų spinta (10 vnt.), spinta su stiklinėmis durimis (1 vnt.), informacinė lenta (2 vnt.), stovas žurnalams (1vnt), knygų ekspozicinė spinta (1 vnt.).

Jau gavome ir skaitmeninį projektorių su dokumentų kamera, nešiojamąjį ekraną, dokumentų apipavidalinimo įrenginį, 5 stacionarius kompiuterius (4 skirti moksleiviams ir 1 bibliotekininkei) ir nešiojamąjį kompiuterį HP 6730b.

Pagal antrąjį projekto etapą už likusias nuo pirmojo pirkimo lėšas pasirinkome pageidaujamą įrangą ir baldus už 37000 Lt.

Gauta įranga ir baldai pakeitė bibliotekos interjerą, suteikė galimybę kryptingai organizuoti lankytojų bibliotekinį informacinį aptarnavimą. Yra teikiama prieinama interneto ir kopijavimo paslauga, naudojamės dokumentų įrišimo įrenginiu, archyvuojame dokumentus, įrišame juos į kietus ir minkštus viršelius. Pamokų ir renginių metu naudojamės projektoriumi bei kita įranga.