Projekte „Bendrojo lavinimo mokyklų modernizavimas“ dalyvavo ir mūsų mokykla. Per pirmąjį etapą kiekvienai projekto mokyklai skiriama po vieną bazinį įrangos ir baldų komplektą; per antrąjį – mokykla už likusias nuo pirmojo pirkimo lėšas iš priemonių sąrašo pasirinko pageidaujamą įrangą ir baldus.

Bazinį įrangos ir baldų komplektą sudaro: stacionarusis kompiuteris (3 vnt.), nešiojamasis kompiuteris (4 vnt.), baldai (6 kompiuteriniai rašomieji stalai, 6 kėdės, 6 spintelės, 3 pertvaros tarp mokytojų darbo vietų, 3 vežimėliai kompiuterio procesoriui, daugiafunkcinis kopijavimo aparatas (1 vnt.), projektorius ir dokumentų kamera (1 vnt.), mobili interaktyvioji lenta (1 vnt.), baltoji lenta (1 vnt.).

Gauta įranga pagerino ir paįvairino ugdymo kokybę. Mobili interaktyvioji lenta, projektorius naudojami biologijos, chemijos, geografijos ir kitose pamokose bei užklasiniuose renginiuose. Įrengtos 6 kompiuterizuotos mokytojų darbo vietos.