Spalio 4 dieną gimnazijos mokytojai dalyvavo 3G klasės gimnazistų  surengtame šventiniame renginyje ,,Juokiasi žinių skrynia!’’, skirtame Mokytojų  dienai paminėti.

Papuoštoje aktų  salėje susirinkusius šventiškai nusiteikusius mokytojus prasmingais žodžiais, dainomis, šypsenomis, gėlių žiedais sveikino gimnazijos direktorė R. Blužienė, klebonas S. Sausdravas, verslininkas I. Petkevičius, seniūnas A. Sakalauskas, Pakražančio kultūros centro kolektyvas  ir mokiniai.
      3G klasės gimnazistų pakviesti mokytojai išbandė savo gebėjimus choreografijos, pilietinio ugdymo, istorijos bei kitose pamokose.  Netrūko tiek sudėtingų, tiek ir žaismingų, nuotaikingų užduočių. Už pastangas mokytojai apdovanoti prizu- puošniu, kvapniu tortu.
      Kol vyko renginys, klasėse likę gimnazijos mokiniai taip pat neliūdėjo, nes mokytojų pavaduoti  skubėjo abiturientai. Tad ši diena buvo ypatinga  ne tik mokytojams, bet ir mokiniams!
     Už gražią šventę  mokytojai dėkoja  3G klasės mokiniams, abiturientams, svečiams ir visai mokyklos bendruomenei!