Darbuotojai

Barauskaitė Salomėja

Mokytoja, dailė, technologijos

4G kl.  auklėtoja

Dailės ir technologijų vyr. mokytoja

Brazauskienė Laima

Soc. pedagogė, žmogaus sauga, ugdymas karjerai

Soc. pedagogė - metodininkė, žmogaus saugos ir ugdymo karjeros - mokytoja

Damanskienė Rasa Pradinių klasių mokytoja mokytoja

Gedminienė Rūta

Mokytoja, lietuvių kalba

6 kl. auklėtoja

Guželienė Gintarė

Mokytoja, šokis

Mokytoja

Gečienė Jolanta Pradinių klasių mokytoja (2 kl.)

Vyr. pradinių klasių mokytoja

Jagaudienė Viktorija

Muzikos mokytoja,

2G kl. auklėtoja

vyr. mokytoja

Jafimovienė Jurgita

Mokytoja, chemija

mokytoja-metodininkė

Kalnikienė Sniegina

Pradinių klasių mokytoja (1 kl.)

Vyr. pradinių klasių mokytoja

Kybartaitė Ilona

Mokytoja, informacinės technologijos, matematika

informacinių technologijų vyr. mokytoja,

matematikos vyr. mokytoja

Kasperavičius Gediminas Mokytojas, tikyba Mokytojas

Levickienė Danutė

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio

ugdymo grupių auklėtoja

PUG pedagogė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Labanauskaitė Alina Mokytoja, anglų kalba Vyr. mokytoja

Miklovas Vladislovas

Orkestro vadovas

Muzikos mokytojas metodininkas

Milkintaitė Vita

Direktorės pavaduotoja ugdymui, vokiečių kalba

Vyr. vokiečių kalbos mokytoja

Mišeikis Alvydas

Mokytojas, fizinis ugdymas

Vyr. mokytojas

Petrauskienė Irena

Mokytoja, matematika, fizika

Vyr. matematikos mokytoja

Platakytė Jūratė

Mokytoja, lietuvių kalba, gamta ir žmogus, chemija, sveikatos ugdymas

3G kl. auklėtoja

Vyr. lietuvių k. mokytoja,

Rudaitienė Loreta

Spec. pedagogė, logopedė

8 kl. auklėtoja

Vyr. spec. pedagogė-logopedė

Sakalauskienė Danutė

Mokytoja,

1G kl. auklėtoja

Vyr. rusų kalbos mokytoja

Šarlauskaitė Alma

Mokytoja, geografija, istorija, pilietiškumo pagrindai, ekonomika

5 kl. auklėtoja

Geografijos mokytoja-metodininkė, vyr. istorijos mokytoja

Ščeponavičienė Regina

Pradinių klasių mokytoja (3 kl.)

Pradinių kl. mokytoja metodininkė

Šimkuvienė Irena

Mokytoja, lietuvių kalba

Vyr. lietuvių kalbos mokytoja