Kelmės r. Pakražančio gimnazija

Pagrindinis > Laimėjimai

Laimėjimai



2016-2017 m. m. laimėjimai

Mokslo metai

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Parengusio mokytojo vardas, pavardė

 

 

2016-2017

m. m.

 

Rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybos


I vieta

 

3G – 4G klasių komanda


 

A. Mišeikis

 

 

2016-2017

m. m.

 

Rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybos


II vieta


5 – 6 klasių

 komanda


 

A. Mišeikis

 

 

2016-2017

m. m.  

 

 

 Rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybos


I vieta

1000 m bėgimas

Audronė Valčiukaitė

 

A. Mišeikis

 

 

2016-2017

m. m.  

 

Rajono mokyklų pradinių klasių sporto varžybos "Drąsūs, stiprūs, vikrūs"


II

komandinė vieta

(3-4 kl.)

 

Roma Vaitkevičienė

 

 2016-2017

m. m.

 

 


50-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiados

II etapas 


II vieta

Liveta Brazauskaitė

(1G kl.)  

II vieta

Toma Andrulytė

(2G kl.)

II vieta

Martynas Barauskas (3G kl.)







Irena Banevičiūtė

 

 2016-2017

m. m.

 


Rajoninis raštingiausio mokinio konkursas

 

III vieta

Mantas Bukantis

(7 kl.)


III vieta

Toma Andrulytė

(2G kl.)




Irena Šimkuvienė



Jūratė Platakytė

 

 2016-2017

m. m.

 

 

 Rajono mokinių konkursas "Kelmės krašto žmonių indėlis kuriant nepriklausomą Lietuvą"


III vieta

Bukantis Mantas,

Kelpša Haroldas,

Lapinskis Aivaras,

Žalandauskas Benas

(7 kl.)



 

Petras Norkus

 


 2016-2017

m. m.

 

 

 


29-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada

 


III vieta

Toma Andrulytė

(2G kl.)




Alma Šarlauskaitė

 

 2016-2017

m. m.

 

 




23-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada 

 II vieta

Rita Petrauskaitė (8 kl.)

Gustina Gedvilaitė

(1G kl.)

Agnė Mutrulevičiūtė (4G kl.)


III vieta

Aušra-Gintarė Šarlauskaitė

(3G kl.)


 




Salomėja Barauskaitė

 

 2016-2017

m. m.

 

Technologijų olimpiada

"Mes - kūribingi ir išmanūs"

 

I vieta

Rūta Bielskytė (4G kl.)

 

 Salomėja Barauskaitė

 

 

 

2016-2017

m. m

 

Regioninis teisinių žinių konkursas

"Temidė"


 I

komandinė vieta


1G klasė


Iveta Dumšaitė

Liveta Brazauskaitė


2G klasė


Toma Andrulytė

Gintarė Gudaitytė

Silvija Gedraitytė


 

 

 

 Petras Norkus

 

2016-2017

m. m

 

Respublikinis teisinių žinių konkursas

"Temidė"

 II

komandinė vieta


1G klasė


Iveta Dumšaitė,

Liveta Brazauskaitė


2G klasė


Toma Andrulytė,

Gintarė Gudaitytė,

Silvija Gedraitytė


 

 

 

 Petras Norkus

 

 

2016-2017

m. m.

 

 

 

Rajoninės svarsčių kilnojimo varžybos

 

 I vieta

Erikas Mižutavičius, 3G kl.

II vieta

Nerijus Leškys 1G kl.,

Lukas Nuorbutas

1G kl.,

Renata Peleckytė 1G kl.,

Gintaras Mišeikis 4G kl.

 

 

 Alvydas  Mišeikis

 

 

 

2016-2017

m. m.

 

 

 

 

Rajoninės lengvosios atletikos ir kroso varžybos

 I vieta

Audronė valčiukaitė 4G kl., 500 m

II vieta

Reda Jasudaitė 1G kl,. 500 m

III vieta

Audronė Valčiukaitė 4G kl., 1000 m

III komandinė vieta

A. Alasauskaitė (1G), R. Jasudaitė (1G),

M. Zibartas (2G),

Ž. Trumpelis (3G),

E. Mižutavičius (3G), K. Brazauskas (3G), K. Pabrėžaitė (4G),

A. Valčiukaitė (4G)

III vieta

Erikas Mižutavičius 3G kl., 2000 m










  Alvydas  Mišeikis

 

2016-2017

m. m.

 Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių stalo teniso tarpzoninės varžybos

  I vieta

Dovydas Špokas

(8 kl.)

Eligijus Ruškus (1G kl.)

Donatas Mockus (8 kl.)


 

 

 Zigmas Mišeikis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

Powered by CMSimple_XH| Template: ge-webdesign.de| html| css| Prisijungti